log

Wypożyczalnia samochodów
Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych ma siedzibę w Poznaniu. Aby zapewnić Klientom pełen komfort i bezpieczeństwo podróży przygotowaliśmy dla nich nowoczesne, kompleksowo wyposażone pojazdy renomowanych marek ? Toyota, Skoda, Hyundai, Peugeot .

Wynajem aut
Dbamy o to, aby zapewniać Państwu jasne i jednoznaczne zasady współpracy. Oferujemy krótko- oraz długoterminowy wynajem samochodów różnego typu. Dzięki ich zróżnicowanej wielości, klasie oraz przeznaczeniu a także naszej elastyczności każdy Klient może znaleźć tutaj model najlepiej dopasowany do jego oczekiwań. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy Klientów indywidualnych i firmowych, jak również sprawców wypadków. Zrobimy wszystko, abyście byli Państwo zadowoleni nie tylko z wypożyczonych aut, ale także naszej obsługi.

Zasady najmu
Poniżej znajdziesz opis zasad i reguł na podstawie, których wynajmujemy auta. Staramy się by reguły była maksymalnie przejrzyste oraz jednoznaczne. Z każdym klientem zawieramy umowęy, którą podpisujemy wraz z regulaminem.

Przebieg procesu najmu

  • Dzwonisz do nas i rezerwujesz auto, które chcesz wynająć.
  • Po ustaleniu pojazdu do wynajęcia i terminu wynajmu przesyłasz nam mailowo dane do umowy.
  • Przesyłamy Ci umowę do podpisu. Podpisujemy umowę, opłacasz f-vat za najem
  • Podczas przekazania auta spisujemy protokół zdawczo-odbiorczy.
  • To wszystko, cieszysz się wynajętym autem. Przy odbiorze auta spisujemy protokół zdawczo-odbiorczy.

Zobowiązania:

  • Zobowiązujemy się do dostarczenia w wyznaczonym terminie i miejscu samochodu sprawnego technicznie, czystego i zatankowanego.
  • W wypadku gdy auto zostanie wyłączone z ruchu z przyczyn niezależnych od Najemcy, przysługuje mu prawo do zastąpienia uszkodzonego pojazdu innym, o podobnym standardzie lub w przypadku braku takiej możliwości zwrot pieniędzy za niewykorzystany okres.

Odpowiedzialność Najemcy:

  • Najemca zobowiązuje się do poruszania się autem zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • Za wszelkie osoby przebywające w pojeździe odpowiada Najemca

Cennik
Stawiając na naszą flotę pojazdów, stawiacie Państwo również na atrakcyjne i zróżnicowane ceny, które są tym bardziej korzystne, gdy zdecydujecie się na wynajem aut powyżej 15 dni. Dlatego też nie nakładamy dodatkowych kosztów za dużą liczbę przejechanych kilometrów i umożliwiamy Klientom wyjazdy za granicę (za niewielką dopłatą). Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy również bardzo atrakcyjne warunki współpracy w weekendy, a także podstawianie wybranych rozwiązań we wskazane miejsce.

 tel. 603 947 405 1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni

weekend

pt 17.00 do pon 10.00

 s1     HYUNDAI IX35  209 PLN  199 PLN  189 PLN  418 PLN
 s4     Skoda Octavia  159 PLN  149 PLN  139 PLN  318 PLN
 s3     PEUGEOT 307  99 PLN  89 PLN  79 PLN  198 PLN
 s2     Toyota Avensis  229 PLN  219 PLN  209 PLN  458 PLN

 

 

 

 

Go to top